ÖVRIGT / Diverse / Gardinomtag 4435666
nr 443 5666
Gardinomtag
4 st, mässing/porslin [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 11 december 2006
kl 16:59:59
100 kr
300 kr
800 kr
Mässing